[TEŞHİR] VESTEL 65UA9740 4K Ultra HD 65″ 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV
Açıklama
Vestel 65UA9740 4K Ultra HD 65″ 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV Özellikleri
Çözünürlük Formatı : 4K
Ekran Boyutu : 65 inç / 165 cm
Ethernet : ✅
Görüntü Teknolojisi : LED
HDMI Giriş Sayısı : 3
HDR10 : ✅
İşlemci Çekirdek Sayısı : 4
İşletim Sistemi : Android TV
Ses Çıkış Gücü (RMS) : 20 W
Smart : ✅
Wi-Fi : ✅
Kulaklık Çıkışı : ✅
Dolby Vision : ✅
HDR10+ : ✅
Enerji Sınıfı : E
![[TEŞHİR] VESTEL 65UA9740 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV](https://defoluoutlet.com/wp-content/uploads/2025/07/WhatsApp-Image-2025-07-09-at-13.45.18-e1752058228664.jpeg)
![[TEŞHİR] VESTEL 65UA9740 4K Ultra HD 65" 165 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart LED TV - Görsel 2](https://defoluoutlet.com/wp-content/uploads/2025/07/WhatsApp-Image-2025-07-09-at-13.45.17.jpeg)
![[DEFOLU] Regal CM 7100 A+++ 1000 Devir 7 kg Çamaşır Makinesi](https://defoluoutlet.com/wp-content/uploads/2025/07/WhatsApp-Image-2025-07-01-at-12.24.11-300x400.jpeg)