[SIFIR] VESTEL 50QA9701 4K Ultra HD 50″ 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV
Açıklama
Vestel 50QA9701 4K Ultra HD 50″ 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV Özellikleri
Çözünürlük Formatı : 4K
Ekran Boyutu : 50 inç / 127 cm
Ethernet : ✅
Görüntü Teknolojisi : QLED
HDMI Giriş Sayısı : 3
HDR : ✅
İşlemci Çekirdek Sayısı : 4
İşletim Sistemi : Android TV
Ses Çıkış Gücü (RMS) : 20 W
Smart : ✅
Wi-Fi : ✅
Ekran Yansıtma : ✅
Optik Ses Çıkışı: ✅
Dolby Vision : ✅
Quantum Dot : ✅
Enerji Sınıfı : E
![[SIFIR] VESTEL 50QA9701 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV](https://defoluoutlet.com/wp-content/uploads/2025/07/WhatsApp-Image-2025-07-05-at-10.31.24-e1751703977373.jpeg)
![[SIFIR] VESTEL 50QA9701 4K Ultra HD 50" 127 Ekran Uydu Alıcılı Android Smart QLED TV - Görsel 2](https://defoluoutlet.com/wp-content/uploads/2025/07/WhatsApp-Image-2025-07-05-at-10.31.24-1.jpeg)